Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

Zupa z małpyWojciech Cejrowski wybiera się na polowanie. Indianie Huaorani naśladują odgłosy zwierząt, prezentują swój kunszt tropienia śladów i wspinania się na drzewa, pokazują, jak sprawnie posługują się tradycyjną bronią - dzidami i dmuchawkami. Na oczach widzów przyrządzają również strzałki z kurarą: od oskrobania kory, poprzez cierpliwe zatruwanie broni, aż po sycenie się łupem. Oczywiście, przyrządzają tytułową zupę z małpy.


1 (z 1)


Booking.com

Komentarze:

khannibal: Mniam, mniam, mniam...(2010-09-09)

kasia: łeeee, łeeee, fuj... zupa z małpy... łeeee...(2010-11-05)

sebastian: Samą zupę bym chyba zjadł, pod warunkiem że nie pływały by w niej żadne części małpy. Resztę to chyba tylko w czasie wielkiego głodu.(2010-11-12)

nhyt6gbghyu76tfv : fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj(2013-07-03)

ia: Jak się patrzy na to z domowego zacisza to człowieka aż wzdryga na myśl o jedzeniu takiej zupy z małpy, ale jak sobie wyobrazić siebie w dżungli i albo to zjem albo po mnie to chyba większość by złamała tą barierę ;)(2013-07-17)

Czesław z Kielc: A ja tam bym zjadł i się oblizał!(2014-07-05)

Mięsożerca: Ale cyrk o tę małpę. Inne zwierzęta też mają oczy, a jakąś chyba niewiele osób ma tego rodzaju dylemat w sklepie. Gdyby mięso z takiego zwierzęcia nagle trafiło na pułki obok wieprzowiny przestałoby mieć to znaczenie.(2014-07-16)

Tangarth: Gdybym spotkał takie mięso w sklepie, to nawet z czystej ciekawości bym spróbował... Nie obrzydza mnie to w żaden sposób (wliczając w to nawet ten, przedstawiony przez Pana Cejrowskiego)... :)(2015-07-05)

./krulik: Mnie Ojciec wychował prosto i jak to się mówi "ciężką ręką", i zawsze mi powtarzał : "jedzenie jest do jedzenia nie do lubienia, masz zjeść to co masz na talerzu i do czysta, bo ja cię sprawdzę", nigdy nie chciałem żeby ojciec mnie sprawdzał :) dlatego nauczyłem się jest wszystko co dostanę do jedzenia, jestem pewien że mogę zjeść małpę , psa, kota, nietoperza bez zastanowienia, dokładnie i do czysta. U mnie to kwestia wychowania ,z domu wiem, że jedzenie nie ma prawa obrzydzać.(2016-01-06)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑