Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

Woda

Booking.com


1 (z 1)

Komentarze:

mateusz: kiedy będzie wstawiony odc "Kura"?(2014-08-14)

KinoFabryka: Niestety nie wiadomo.(2014-08-14)

Beata: Witam uwielbiam oglądać P Wojtka super opowiada i ciekawie tylko dużo filmów mi nie działają cały czas białe okienko :-((dlaczego????????(2014-08-16)

Marek: Pani Beato: kilkukrotnie spotkałem sie z sytuacją gdzie za taki stan rzeczy odpowiadał antywirus lub firewall który blokował czasem niektóre rzeczy. Wyłączenie tego typu wynalazków czasem może pomóc. Oczywiście aktualizacja flash playera oraz przeglądarki do najnowszej wersji. Czasem jest to wina łącza - wtedy często pomaga zestaniewnie tunelu ssh lub za pomocą openvpn.(2014-11-16)

Zbyszek: Był to dla mnie bardzo odkrywczy odcinek jak chodzi o szambo ,ponieważ stoję przed problemem odprowadzenia ścieków z domku letniskowego i nie bardzo wiedziałem jak to uczynić, tak ta koncepcja napawa mnie optymizmem.Chciałem uzyskać jakieś bardziej konkretne dane firmy ,która to zrobiła za jedna pensję ,choć tu rozpiętość może być różna od kasjerki w markecie do niezłej posadki w Warszawie .Proszę Pana Wojtka o jakąś informację na ten temat.Oczywiście znając ogólne założenia mógłbym znaleźć inną firmę ale nie chciałbym eksperymentować z firmami typu "Będziesz pan zadowolony" czyhających na niewiedzę i pieniądze inwestora stąd moja prośba.Ps. Ja wraz z moim synkiem Piotrusiem jesteśmy fanami pańskiego programu "Boso" i dziękujemy za mile spędzone chwile przed ekranem w pana towarzystwie.(2015-01-31)

Jakub: Jako pracownik oczyszczalni ścieków zasadniczo bardzo podobał mi się program, ale jedna uwaga - nie wiem jak to w innych gminach w Polsce wygląda, ale w miejscu gdzie ja pracuje istnieje OBOWIĄZEK czyszczenia BZŚ (Bezodpływowego Zbiornika Ścieków - szambo) oraz POŚ (Przydomowej Oczyszczalni Ścieków) przynajmniej raz do roku, przy czym rachunek za taką usługę musi być zachowany, gdyby istniała konieczność pokazania zbioru takich rachunków. A tak to wszystko bardzo dobrze i fajnie Panie Wojciechu, pozdrawiam z oczyszczalni DObrej Szczecińskiej. :)(2015-07-09)

wtz: "Żeby ścieki nie wpadały do morza , w cywilizowanym kraju na końcu każdej rzeki trzeba stawiać ogromne oczyszczalnie ścieków". Nawet jak na skrót myślowy to takie stwierdzenie to kompromitacja.Na oczyszczalni już stwierdza " To jest wstępnie oczyszczona woda z Wisły" Rzeki się nie oczyszcza,, tylko ścieki przed spuszczeniem do rzeki. Opowiadając takie brednie naprawdę Pan się ośmiesza.(2017-06-21)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑