Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

W krainie duchówWojciech Cejrowski nadal przebywa w Namibii. Odwiedza Buszmenów. To ludzie, którzy wprawdzie nie stworzyli cywilizacji, ale ich życie duchowe jest bardzo bogate. Wojciech Cejrowski zapoznaje nas z ich mitologią. Podglądamy również buszmeńskie obrzędy, podczas których wpadają oni w trans.Booking.com


1 (z 1)

Komentarze:

słuchaczka: Pan Makaron niby w buszu, ale zapasy ma niemałe ;)(2015-05-12)

Maciej: Tak się zastanawiam, co sobie myślą członkowie społeczności opisywanych przez pana Wojciecha w czasie kręcenia reportażu.(2015-08-15)

Mickdegrey: Szczęść Boże. Od pewnego czasu staram się zrozumieć jak postać Pana Cejrowskiego, w sensie jego poglądów, jest naprawdę odbierana przez Kościół Katolicki. Niekiedy materiał filmowy ociera się o herezję, tak jak rytuał magiczny w tym odcinku. Jednak z drugiej strony więź Pana Cejrowskiego z Kościołem jest niezaprzeczalna. Powyższe poddaję pod dyskusję, daleki jestem od pejoratyw. Też staram się zrozumieć powstrzymując się od jakichkolwiek ocen. Kościół twierdzi przecież że już samo uznawanie magii jest bluźnierstwem.(2016-01-28)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑