Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

Stara Jerozolima
1 (z 1)


Booking.com

Jerozolima - miejsce kultu trzech religii i ponad 3 tysiące lat burzliwej historii wielkich cywilizacji. To także skrzyżowanie najważniejszych szlaków handlowych Bliskiego Wschodu, gdzie arabscy i żydowscy sprzedawcy nieprzerwanie walczą o klientów. Łatwo zachwycić się kolorowym bazarem, ale jeszcze łatwiej zostawić tam majątek. Właściciele niezliczonych straganów mają wiedzę i umiejętności, wobec których kupujący Europejczyk jest bezbronny. Wojciech Cejrowski tłumaczy widzom bliskowschodnią logikę handlu i uczy, jak skutecznie stawić czoła arabskiemu kupcowi.

Jerozolima za czasów Jezusa Chrystusa, model 3D

Komentarze:

Ja: Nie otwiera sie(2011-12-04)

My: Otwiera, otwiera. Trzeba tylko poczekać z minutę, dwie ąż się zbuforuje.(2011-12-04)

Lucyna: Panie Wojtku, fantastyczna seria o Jerozolimie! jestem zachwycona tym jak Pan pokazuje to Boskie Miasto....byłam tam w tym roku i to ze świetnym przewodnikiem, ale dopiero Pan oprowadza mnie po Jerozolimie tak, że potrafię zrozumieć ten czas, gdy żył tam Jezus.....czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki...i bardzo dziękuję i chcę jeszcze :)(2011-12-07)

Anna: Fenomenalne! Panie Wojtku, jest Pan niesamowity.(2011-12-20)

Kasia Poznań: Tylko pogratulować należy takiego programu. Muszę w ogóle przyznać ze dzisiaj w świecie brakuje takich programów i takiego podejscia do życia męzczyzn jaki reprezentuje Pan Wojtek. Oby przyniósł kolejny sukces i nagrody. :)(2012-01-18)

mika: jestem zachwycona(2012-04-08)

Ela: A Droga Krzyżowa kończy się na V stacji? Kiedy będzie dalsza częsc(2012-07-21)

Mięsny Jeż: @Elka Przecież jest cały zestaw odcinków opisujących całą drogę krzyżową!(2012-07-23)

Beata Zielińska: Mam telewizor jeszcze obecniegłównie ze względu na Pana. Przydałaby się powtórka WC kwadransu, dla przypomnienia umysłom w łańcuchach czasów, kiedy to tełańcuchy kolejno Pan zrywał przez 15 min. Ale do rzeczy : KIEDY ORGANIZUJE PAN WYJAZD DO IZRAELA , nie tylko doJerozolimy. Interesuje mnie min 1 miesiąc. Jadę z trójką dorosłych dzieci natychmiast. W grę wchodzi na miejscu także transport rowerem. W Izraelu byłam 2xpo 2 tyg z franciszkanami. Młode dzieci myślały, że to taka poważna pielgrzymka. Owczem, rozmodlona, pogłębia wiarę myślącym ludziom, mądra, historyczna, szkoda było tracić czas na sen. Ale z Panem..... to nasze marzenie......... W sumie byłoby 5 osób (syn z córką).Pozdrawiam(2015-02-12)

Beata Zielińska: Dlaczego w Pana sklepie nie można kupić BOSO z Ziemi Świętej ? W allegro można dostać z wielką trudnością, ale my chcemy kupić w PANA sklepie. Pozdrawiamy rodzinnie.(2015-02-13)

Sylwester : Panie wojtku kiedy będą nowe odcinki. dzikich plemieniach(2015-11-08)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑