Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

Ecuador znaczy równikTym razem Wojciech Cejrowski odwiedza najmniejsze państwo andyjskie położone po obu stronach równika. Nazwa tego kraju - Ecuador - to po hiszpańsku właśnie "równik". Wraz z niestrudzonym podróżnikiem oglądamy liczne w tym kraju aktywne wulkany, przemierzamy las tropikalny z cennymi gatunkami drzew (mahoniowiec, palisander, balsa, kauczukowiec), odwiedzamy wioskę indiańską i wiele innych egzotycznych miejsc.Booking.com


1 (z 1)

Komentarze:

Daniel115: Wspaniale danie ,moje ulubione Tyle ze pierwszy raz spotkalem sie z nim na filipinach(2014-08-17)

andrzej: Panie Cejrowski jezeli Ziemia jest kulą, dlaczego na południowej półkuli na tych samych równoleznikach odpowiadających półkuli północnej nie rosną takie same lasy liściaste, iglaste? A co wiecej, według ogólnych nauk Ziemia na półkuli północnej jest stale nachylona w stronę słońca (kąt 66 stopni). Dlaczego wiec mamy zimę i śnieg na półkuli północnej a na południowej jest rzadkosci,,ą lub nie wystepuje wcale? Jeżeli ziemia jest kulą to czy nie uwaza pan że po 180 dniach gdy Ziemia jest z drugiej strony Słońca powinnismy widzieć na półkuli północnej krzyż południa widziany w Australii? Wiem że to trudne pytania, ale czy kiedykolwiek zastanawiał sie pan nad tym podczas swoich podróży?(2014-09-21)

Tarzinio: Ponieważ mamy ruch epileptyczny.(2017-01-09)

Hubert: Andrzej jesteś idiotą i ignorantem przeczytaj pierwszy lepszy podręcznik z fizyki to zrozumiesz. To o co pytasz tłumaczyli mi w 4 klasie podstawówki więc cofnąłeś się w rozwoju do poziomu 10-latka. Są to tak banalne i oczywiste rzeczy że aż wstyd pytać i szkoda mi czasu na odpowiadanie bo wątpię że można być aż takim idiotą myślę że jesteś zwyczajnym trollem.(2017-07-02)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑