Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

Na południeFilmowa gawęda pełna dygresji i żartów, urozmaicona prezentacją kultury ludowej odwiedzanych regionów świata oraz rozmowami z miejscową ludnością. Im dalej na południe, tym lepsze życie? Sprawdzamy, ile prawdy jest w tym powiedzeniu. Udajemy się na najbardziej wysunięty na południe skrawek Europy półwysep Iberyjski. W Sewilli urzekają nas ślady kultury europejskiej i afrykańskiej, które przenikają się tutaj tworząc urzekającą mieszankę.


1 (z 1)

Dawid Fazowski też tu był! Autostopem.
Pozostałe filmy Przez świat na fazie tutaj.

Głosuj na filmy Wojciecha Cejrowskiego Hiszpania - Najlepsze strony

Komentarze:

Piotr: W 4:58 Pan Cejrowski niestety zrobil Polsce siare i wstyd mowiac, ze w Polsce na 60 euro pracuje sie caly tydzien. Mimo calego dziadostwa w Polsce zarabia sie jednak wiecej i nie widze powodu zanizac dochodow przed obcokrajowcem, ktory bedzie od dzisiaj opowiadal znajomym jakie to z Polakow dziady i biedaki. Porzadek w Polsce nalezy zrobic, ale robienie z Polakow biedakow przed wcale niebogatszymi Hiszpanami jest co najmniej zenujace. Zwlaszcza, ze mu to w niczym nie pomoze. Troche godnosci.(2014-01-02)

Marcin: Panie Piotrze , Pan Cejrowski jednak ma racje. Pan może zarabia więcej niż 1500zł. Większość Polaków tak zarabia. Niestety to okrutna i wstydliwa prawda. Polska stanęła w miejscu, a nawet się cofa. Rachunki 1000zł. wypłata 1500zł. liczby nie kłamią to poraszka . Albo nasz rząd to jakieś nie doraj.....(2014-01-25)

Angelika: Kocham tą kulturę, marzę o tym by tam zamieszkać nauczyc się tego jezyka i żyć przyzwoicie. Ale czas nie sprzyjający ku temu, może kiedys...(2014-05-04)

Mariusz: Nie to żebym się czepiał, bo lubię Pana programy, ale denerwuje mnie że każdy popełnia ten sam błąd opowiadając o tym jak to w Hiszpanii późno się wstaje, późno się chodzi spać itd. A prawda jest taka, że oni są jeszcze bardziej rannymi ptaszkami od nas. Bo cały żart polega na tym, że oni sobie przestawili zegarek średnio o 1,5h godziny do przodu w stosunku do czasu słonecznego. Czyli mają tę samą godzinę co w Polsce, tylko że średnio u nich Słońce na tej samej pozycji będzie 1,5h później jak u nas, czyli dla nich 09:00 jak zaczynają pracę to u nas 07:20, czyli znacznie wcześniej zaczynają pracę od nas. A jakby wziąć pod uwagę różnicę pomiędzy czasem urzędowym (de facto w całej Europie latem jest czas słoneczny panujący w Kijowie), a czasem rzeczywistym (słonecznym), która to różnica na zachodnich krańcach stref czasowych jest bardzo dużo i w Sewilli wynosi aż 2,5h, to pobudkę (godz. 07:00 czasu urzędowego) mają ok. 04:30 czasu słonecznego !!!!!!! Dla porównania w Warszawie latem o 07:00 czasu urzędowego rano jest ok. 06:20 czasu słonecznego.(2015-08-24)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑