Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

Wenezuela - boso, ale w ostrogachPierwszy z  serii odcinków cyklu "Boso przez świat" zrealizowany w Wenezueli. Poznajemy kraj i zamieszkujących go ludzi. Odwiedzamy llanosy, czyli południowoamerykańską sawannę. Naszymi przewodnikami są llaneros - wenezuelscy kowboje. Przyglądamy się życiu codziennemu tych twardych i zahartowanych ludzi.


1 (z 1)

Komentarze:

Mateusz Borczak: llanos, campos, step, preria, pampa, sawanna. Wszystkie najpiękniejsze krainy na naszym globie pokryte są trawą.(2010-11-12)

Madu: Bardzo mi sie podobał ten odcinek mozna sie było dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy :D(2011-09-25)

Lukasz Mazurek: czy jest mozliwosc dowiedzenia sie co za utwory sa w podkladach. z gory dziekuje i pozdrawiam(2014-07-25)

B.M.: xD co za stuleja... Pan Wojtek notorycznie mija się z prawdą również w punkcie na temat reakcji Polskich koniarzy na to co mówi ;) boki zrywam. Panie Wojtku jeżeli Pan to kiedyś przeczyta to proszę sobie poczytać o cygankach (tak to ta "dźwignia"), o siodłach kawaleryjskich i kulbakach... albo o takich siodłach McClellan... o matko! to przecież siodło "odkryte" przez Pana w Wenezueli... oj błąd to myśmy je tam przywieźli :P i wiem Pan co? Dobry koniarz pojedzie nie tylko na tym "ołóweczku" ale nawet na kantarku albo i bez niego bo my stawiamy na współpracę z partnerem, a nie wykorzystywanie narzędzia. P.S. Mogłabym pisać jeszcze o tych zachwalanych siodłach westernowych etc. ale mi się nie chce wolę dalej boki zrywać :D(2015-12-14)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑