Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

LuksusWojciech Cejrowski opowiada o luksusie.Booking.com


1 (z 1)

Komentarze:

Ania: Uwielbiam go za wiedze, humor, pasję i osobowość. jest ewenementem wśród znanych ludzi, który ma podeście do życia i hierarchię wartości godną naśladowania. Mam nadzieję, że jeszcze długo będzie nam pokazywał świat - takim jaki jest naprawdę. Uwielbiam:)(2014-02-24)

Robert: Popieram Anię w 100%, oby było więcej odcinków Boso przez świat w wykonaniu tego człowieka. Na prawdę można się wciągnąć!(2014-03-10)

Kuba: Moim zdaniem jest to najlepszy program podróżniczy na świecie, Pan Wojciech Cejrowski pokazuje świat zwracając uwagę na różne aspekty: kulturowe, gospodarcze, religijne, biznesowe, tworząc nigdy nie nudzącą miksturę. Wisienką na torcie pozostaje osobowość prowadzącego, jego podejście do życia i praktyczne spojrzenie.(2014-05-24)

Maria : Uwazam ze pan Cejrowski otrzymal wyjatkowy dar od Pana Boga ktorego nie zmarnowal. Niesamowite poczucie humoru polaczone z wiedza o swiecie i ludziach sprawia ze jego filmy przyciagaja uwage. Sa najlepsze na swiecie. Ciesze sie tez ze nie wstydzi sie swojej wiary katolickiej.(2014-07-14)

Tomo: Szkoda tylko jednego - że Pan WC w kontakcie osobistym jest bardzo arogancki, zarozumiały, nie pozwala dojść do słowa i wie wszystko najlepiej na każdy temat. Każdego zbeszta, pouczy, da do zrozumienia że osoba która z nim rozmawia jest śmieciem. Na codzień z takim człowiekiem po prostu nie da się żyć. On musi być sam, wtedy może spokojnie wyrażać swoje poglądy. Niestety taki jest. Hipokryta. Proponuję spróbować zamienić z nim parę słów po występie lub podczas wizyty w Sklepie Kolonialnym w Sopocie w okresie letnim. Po takich spotkaniach nabrałem do niego wielkiego dystansu, już nie oglądam odcinków "Boso" z taką pasją jak kiedyś.(2014-09-19)

barti: Program Pana Wojtka Cejrowskiego to jednym słowem - mistrzostwo.(2014-10-20)

Szymon K-ski: Programy pan Wojtek ma naprawdę nieporównywalne(chociaż w niektórych rzeczach z zakresu biologicznego jego wywody są trochę błędne) Ale trzeba przyznać że Tomo ma rację (co nie zmienia faktu że filmy są świetne- uwielbiam;))(2015-03-30)

ramzes: Tylko ze obywatelstwa naszego to zrzekac sie nie musial.....(2017-05-16)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑