Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

IsraelitasWojciech Cejrowski odwiedza przedziwnych amazońskich Israelitas. To ludzie, którzy po dziś dzień kultywują zasady nie tylko Nowego, ale także Starego Testamentu: składają ofiary całopalne, przestrzegają reguł dotyczących żywienia, wyglądu i zachowania. Zderzenie amazońskiego krajobrazu, indiańskiego pochodzenia i chrześcijańskiej żarliwości w wydaniu starotestamentalnym przynosi niezwykle frapujące efekty.


1 (z 1)

Komentarze:

Pedros: Chyba zmienię wiarę :).(2010-08-24)

Rumbak: Nie rozumiem... Dlaczego Świadek Jehowy się we wszystkim myli...? Panie Cejrowski, czy zbadał Pan religię Świadków tak dokładnie jak Buddyzm?(2012-04-23)

wikary: panie wojtku niech pan zbada i zrobi program o swiadkach jehowy(2013-11-16)

tokas9: Oj, już się Świadkowie Jehowy obrażają :)(2013-12-31)

Kamil: Bardzo lubię Pana program jest świetny. Cenie Pana za to że mówi Pan wszystko otwarcie bez zbędnej cenzury.(2014-01-02)

Maciek K.: Bo Świadkowie Jehowy to sekta. Już nawet nie będę mówił o tym, że "ukrzyżowano" Chrystusa - według nich - na palu (wtf?); że św.Michał to dla nich Jezus, oraz że wielokrotnie nauki swoje radykalnie zmieniali. Długo by wymieniać.(2014-03-30)

Janusz O.: do Maćka K. Ś.J. to nie sekta - a trzeba poczytać Biblie aby choć trochę zorientować się co się pisze pozdrawiam Janusz(2014-05-06)

Złoty Orzeł: Bo świadkowie jehowy nikogo normalnego nie zainteresują, jak z resztą inne sekty(2014-11-08)

Sabine: Fajne programy.Czysta lopatologia dla niezbyt wyksztalconych i obytych w swiecie Polakow.Prosto wytlumaczone,przystepnym jezykiem,dla kazdego nawet idioty zrozumiale.Jest takze duza doza humoru i dzialanie na emocje,co Polacy uwielbiaja.Bedzie o czym gadac po niedzielnej mszy.Naprawde super !!!(2014-11-16)

mark: Witam , Panie Wojtku szanuje Pana , bardzo lubie też Pana reportaże i logiczne podsumowania , niestety nie mogę się zgodzic z tym jakże nieobiektywnym podsumowaniem iż Świadkowie Jehowy we wszystkim się mylą. Nie rozumiem dlaczego ludzie wypowiadają sie na temat SJ nie znając tak naprawdę pewnie nawet 1/3 ich wierzeń.Mało ludzi zadało sobie trud by lepiej zbadać temat. Nawet i w komenarzu do filmu ludzie nawet nie wiedzą o czym piszą, (najbardziej rozbawiła mnie sekta) bo co innego jest mówić to co samemu się widziało , a co innego powtarzać jak katarynka to co ktoś kiedyś usłyszał ,coś mu się obiło o uszy ale traktuje to jak pewniak . Zenada i to w XXI w. To coś w stylu Yeti większośc mówi że jest , atak naprawdę nikt go nie widział .Mam nadzieje że kiedyś pokusi się Pan o zrobienie reportażu na temat SJ(2014-12-20)

Mariel: Też nie podoba mi się komentarz, że Świadkowie Jehowy się we wszystkim mylą.Proszę z nimi porozmawiać i sprawdzić osobiście, że opierają się tylko na Piśmie Świętym a nie na naukach ojców kościoła ani na pogańskich obyczajach.A programy podróżnicze Pana bardzo nam się podobają, więc tym bardziej przykro słuchać takich słów....(2015-02-01)

Krakowianka: Ś.J. to nie terroryści którzy zrobią komuś krzywdę za obrażanie 😃😃😃 Przeciwnie : czy się mówi zle czy dobrze ,ważne że się mówi. Żeby mieć o czym mówić trzeba trochę się dowiedzieć,pobyć razem. Chcesz poznać kraj? Wycieczka nie wystarczy. Trzeba zamieszkać.(2015-03-17)

Tymoteusz: G(2015-09-29)

Tymoteusz: A mi miło że pan wsomniał o tej uczciwości i bardzo dziękuje. Ja jak kogoś zagaduje to często nawiązuje do wypowiedzi pana Cejrowskiego bo to mądry człowiek(2015-09-29)

ice7: Bardzo mi sie podoba to co pan mowi i to w jak sposob pan to mowi panie Wojtku :) Posiadam wszystkie odcinki z cyklu "Boso Przez Swiat" i fajnie bylo by gdyby pan nakrecil jakies nowe filmiki w nowych miejscach np Australia, Nowa Zenlandia, Hawaje itd(2015-12-23)

bismillah: Kim trzeba być żeby "rytualnie" zabijać zwierzęta? To jest jakiś chory, sekciarski wymysł!!! Głupota i bezmyślność w czystej postaci! Ale no cóż, czego można się spodziewać po chrześcijanach...(2017-09-14)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑