Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

Dzisiaj w Betlejem

Booking.com


1 (z 1)

Dzisiaj w BetlejemWojciech Cejrowski znowu zabiera nas w fascynującą podróż po Ziemii Swiętej, ale tym razem jest to podróż w czasie. Na bosaka cofamy się do narodzin Jezusa Chrystusa w Betlejem.

Komentarze:

kasia: Właśnie czytam książkę Tateusza Loska " Palestyna kraj Jezusa" i odkąd zaczęłam ją czytać szukałam w internecie żeby mi ktoś to co czytam zobrazował! A tu patrz jest głośno o odcinku o Buddyzmie i tak weszłam na Pana strone i filmy o ZIEMI ŚWIETEJ - dziękuję za zobrazowanie tego co w tym momencie czytam!!!!! Co do Buddyzmu ma Pan całkowitą rację bo w rodzinie mam kogoś kto praktykuje te śmieszne zabobony, Joge, Bioenergoterapie i nawet jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy, że bedzie musiała udać się do Egzorcysty, jak narazie cieszy sie owymi darami Jasnowidzenia, leczenia, czytaniu w myslach i mam pewność, że w koncu dotrze do niej to, od kogo pochodzą owe dary. Jedynie co mogę zrobić to modlić sie o Dar Ducha Świetego dla tej głupiej kobiety!(2012-03-07)

some: ~kasia: Ach ten zły buddyzm ;-) tak się składa że praktykuję "to" (ponieważ "buddyzm" to praktyka) i... zgadzam się z Panią... joga, ezoteryka, telepatia itp - w naukach Dharmy nic o tym nie ma. Oczywiście jest wiele (wiele, wiele) różnych "wierzeń", "filozofi", "religii" itp które za podstawę mają nauki buddy... ale to tak jakby oceniać chrześcijaństwo z perspektywy tylko jednego "odłamu" (świadkowie jehowy np). A co do Cejrowskiego i jego "sławnego" odcinka - naprawdę lubię oglądać (i czytać) to co pan WC ma do powiedzenia, ale w tym jednym odcinku ujawnił więcej ignorancji niż we wszystkich dotychczasowych (razem).(2012-08-17)

wanda z Siedlec: betlejem jest wspaniale pokazane bo jeśli się je zwiedza po jerozoloimie to człowiek już pada i mało odbiera a jeszcze wiadomość że to niszczeje i nie ma możliwości aby sietym zająć to płakać się chce,ale BÓG jest wielki i znajzie dobre rozwiązanie tylko trzeba prosić o nie pozdrawiam(2013-08-04)

Stef: Jak to jest, że z perspektywy buddyzmu, można być katolikiem, muzułmaninem, czy czymkolwiek innym, i o ile dąży się do uwolnienia od cierpienia wszystkich żywych istot, również buddystom, a w w.w. niezbędne jest przypisywanie sobie prymatu i nieomylności? Buddyzm jest też sokratejski w tłumaczeniu przyczyn cierpienia. A przede wszystkim ostatnia nauka buddy (parafrazując): Nie wierzcie w to co powiedziałem, dlatego, iż jestem buddą - jeżeli na swojej drodze dojdziesz do swojej prawdy, to właśnie ona jest prawdziwa. Ignorancja to wygodna sprawa, wszakże "A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego."(2014-04-18)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑