Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

Droga krzyżowa
1 (z 4) Początek

2 (z 4) Drugi odcinek

3 (z 4) Sacrum i profanum

4 (z 4) Golgota


Booking.com

Droga krzyżowaWojciech Cejrowski znowu zabiera nas w fascynującą podróż po Bliskim Wschodzie. Zgłębia tajemnice Jerozolimy i sprawdza jak poza turystycznymi szlakami wygląda życie w Betlejem. Podczas swojej wyprawy postanawia wziąć udział w najsłynniejszej drodze krzyżowej na świecie. Jak zwykle będzie chodził boso.

Audycja radiowa Wojciecha Cejrowskiego o drodze krzyżowej

Dawna Jerozolima - Golgota i Grób Pański. 3D model

Komentarze:

m: dlaczego nie można obejrzeć Drogi Krzyżowej?(2011-11-23)

aza: Poproszę o naprawienie filmu o Drodze Krzyżowej Dziękuję(2011-12-03)

ANIA: FILM NIE DZIAŁA DLACZEGO?(2011-12-04)

On Ona Ono: Trzeba czekać aż naprawią. Czasmi trwa to kilka godzin, czasami kilka miesięcy, ale zawsze jakoś w końcu naprawiali.(2011-12-04)

ayoko77: szajse no ile można czekać, muszę toi zobaczyć przed końcem świata.(2011-12-09)

Ela: Co z oglądaniem? Dlaczego nie działa. Jest adwent chciałabym obejrzeć.(2011-12-14)

Herod: No to Elu, chyba będziesz musiała poczekać do Wielkiego Postu.(2011-12-14)

Piłat: Czemu działa tylko pierwszy film? Kiedy reszta drogi krzyżowej?(2012-01-12)

Anna: Dlaczego nie działa 3 i 4 część Drogi Krzyżowej? Tak bardzo chciałabym obejrzeć...(2012-01-16)

Kapitan Bomba: Wszystkie części działają (3 i 4 też). trzeba tylko poczekać ze 2 minuty ażsię zbuforuje.(2012-01-17)

ern3st: Super jak zawsze , podziwiam Pana Cejrowskiego za sposób bycia i jak przedstawia kwestie wiary i historii;) sam zamierzam się wybrac do Jerozolimy jako wierzący i mieszkaniec Częstochowy wiele dla mnie to znaczy ... szkoda jedynie ,ze kwestie finansowe tak konsekwentnie utrudniaja spełnienie tych planów ale dla chcącego nic trudnego;)(2012-02-18)

Wroobi: Niemcy... to wiele wyjaśnia :) Świetne zbilansowanie wiedzy, powagi z odrobiną dobrego humoru :)(2012-04-08)

mika: dech zapiera(2012-04-08)

anka: Na prawdę, Cejrowski jest niesamowity..! a co do odc "droga krzyżowa", na prawdę jestem pod wrażeniem(2012-04-26)

djasko: Dzień dobry, chciłam obejrzeć filmy z Meksyku, ale nie działają. Poza tym nie wiem gdzie jest miejsce na komentarz na tamtej stronie. Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza Pana Cejrowskiego. Dzięki jego filmom leczy się depresje i wprowadza słońce do naszego mrocznego Gdańskiego klimatu.(2012-06-02)

Kamil: Porównanie "rzymskich żołdaków" (którym ponoć nie chciało się ) do "3 gestapowców" jest chyba nieco nieodpowiednie. Gestapowcy z założenia byli "fanatycznie" oddani sprawie, cokolwiek by to nie było; w tym wypadku prowadzeniu skazańca...(2012-06-04)

Agnieszka Chudziak: Rewelacyjny film, bardzo ciekwy program, który odsłania nam arkana naszej wiary, aż dech zapiera. Pozdrawiam i życzę dalszych wspaniałych pomysłów na tak udane audycje.(2012-07-15)

Jolanta: Jestem pod wrażeniem, nie potrafię nic innego powiedzieć jak BARDZO DZIĘKUJE !!!(2012-07-16)

:-/: ................. trzeba mieć w sobie trochę wiary by zrozumiec przekaz! GRATULUJĘ PROGRAMU!!(2012-07-17)

Małgorzata K.: Jestem tydzień po pielgrzymce do Ziemi Świętej i odprawionej tam drodze krzyżowej. Dzięki Panu przeżyłam ją po raz drugi. DZIĘKUJĘ BARDZO!(2013-02-26)

wanda z Siedlec: bardzo dziękuję ,że moglam jeszcze raz przeżyć drogę krzyżową,szczegolnie wejście do grobu Paskiego.Będąc na pielgrzymce nie zapamiętałam og bo emocje i wzruszenie nie pozwalwją na to(pierwszy raz by ła długa kolejka bez wspolnej modlitwy i przewodnik miałmało czasu więc pokazał nam miniaturkę grobu pańskiego,następnym razem mialam okazję wejść do grobu(przewodnicy byli bardzo wspaniali ale to był wielki czwartek i było dużo ludzi:)(2013-08-04)

Merly: Wspaniały program,Panie Wojcechu jest Pan wielki.Chciałabym aby był Pan moim przewodnikim jeśli kiedykolwiek uda mi się odwiedzić Jerozolimę. Przykro mi,że miejsce tak święte jakim jest Goglota znajduje się w stanie'rozpadu'/ Przykre jest również to,że w miejscu w któym Jezus niósł krzyż odbywają sie targi itd.Poza tym jak można śmiecić w takim miejscu.Ludzie sa głupi,jak mały 'a ktoś rzucił tu butelke to ja tez moge'..(2014-03-21)

opis: To co rzuca się w oczy to chamskość tych ludzi, wogóle nie obchodzi ich to że mieszkają w miejscu świętym. Zero szacunku, żydzi są chłodni i obojętni a arabowie hałaśliwi i wrodzy. Pomimo ciekawego komentarza Cejrowskiego daje się wyczuć i zauważyć olbrzymią niechęć do innych.(2014-10-13)

aneta: Wzruszajca podróż.Będę tam za parę dni.Bardzo dziękuję za niesamowite przeżycie już teraz.(2015-02-03)

krislondoner: Piekna Podroz --Naprawde Swietny Film(2015-02-06)

ministrant123: Wszystko działa! Piękna i szczegółowa podróż do Ziemi Świętej. Pozdrawiam :-)(2015-02-24)

Ks. Artur: Panie Wojciechu dziękuję za fantastyczny komentarz. W Wielkim Tygodniu obejrzałem film. Dobre przygotowanie do Misterium Męki Pańskiej. Dziękuję!(2015-04-01)

ewka: wrociłam kilka dni temu z Izraela i dzięki wcześniejszemu obejrzeniu programu p.Cejrowskiego moja podróż do Ziemi Świętej była pełna świadomości i bez zaskoczenia ....Bo niestety my inaczej wyobrażamy sobie TO miejsce ... a tam jest więcej profanum niż sacrum .....Program BOSO pokazuje dokładnie to co spotykamy na miejscu .....istna Wieża Babel .....ale warto zobaczyć to na własne oczy ....iść po śladach Jezusa ...oddychać tym samym powietrzem ...no prawie tym samym ...Izrael jest piękny ,Jerozolima monumentalna ,przyroda soczysta i kolorowa (maj)(2015-05-20)

Georg: Wspaniały film tylko przykre ze mnisi nie potrafią się dogadać w Jerozolimie nic ale to całkiem nic nie zrozumieli z nauk Pana Jezusa Drodzy Chrześcijanie wstydzę się za was przynosicie swoim braciom w duchu Hańbę.Będę się modlić za was .Nie zasłużyliście żeby mieszkać w tym miejscu bo przynosicie wstyd całemu kościołowi Chrystusowemu. Tylko szkoda ze tego co ludzie o nich myślą nie dowiedzą się a nawet jak by się dowiedzieli przez swoja pychę zignorują to. Z panem Bogiem.(2015-06-02)

Georg: PS ja bym ich wszystkich z Jerozolimy pogonił bo jeżeli pozwalają ze te święte dla nas miejsca wyglądają jak śmietnisko i pozwalają żeby to niszczyło czyli żadnemu kościołowi naprawdę nie zależy na tym. Czyli maja to Wszystko łącznie z Panem Jezusem głęboko w dupie.Czyli to są sataniści którzy pod płaszczykiem chrześcijan robią wszystko żeby te święte miejsca zniknęły z ziemi. .Nasz Papierz powinien przynajmniej tych pseudo katolików stamtąd wygonić i dać tam prawdziwych katolików(2015-06-02)

ania: Mam nadzieję,że kiedyś odwiedzę Jerozolimę i pójdę śladami Jezusa,a panu Cejrowskiemu dziękuję za piękny film(2015-08-17)

Michał: Oglądałem urywek z ,,Pasji" droga krzyżowa.Cejrowski ma rację nieśli krzyż tak jak pokazał(2018-04-01)

Mateusz: Czy wie ktoś, jak nazywa się utwór na końcu 4 odcinka Drogi Krzyżowej?(2018-05-28)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑