Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

CorridaWojciech Cejrowski odwiedza arenę corridy, poznajemy tajemnice tej iberyjskiej fascynacji. Emocje na pokazach corridy sięgają zawsze zenitu. Niby to sport w swoim krwawym przebiegu ale jednocześnie spektakl na który należy właściwie i z szacunkiem dla innych się ubrać. I przychodzą tłumnie, dziadek z wnuczkiem, chłopak z narzeczoną, bo tutaj nic złego się nie stanie.


1 (z 1)

Komentarze:

md: ale lipa(2014-08-15)

Domi: Glupota a nie sztuka. Hobbystyczne znecanie sie sie nad bykami i ich zabijanie to wielki mankament kultury latynoskiej.(2014-08-22)

andrzej: Bardzo pouczające.(2014-09-26)

El Grey: Szkoda, że muzyka zagłuszyła rzężenie poszarpanych płuc byka - niezły akcent w tej sztuce porównywanej do sztuki van Gogha. Szkoda też, że pan Cejrowski nie wspomniał, iż byk nie atakuje odwróconego do niego plecami torrero (toreadora), więc cwaniaczek może odpocząć i znęcać się dalej nad zwierzęciem. Na szczęście część Hiszpanów poszła po rozum do głowy, jak np. w Katalonii , gdzie zakazano corridy - i kultura ani tradycja Katalonii na tym jakoś nie ucierpiała.(2014-10-13)

Agnieszka: uwielbiam programy Pana Cejrowskiego, ale niestety ten odcinek zaliczam do takich - których nie chciałabym obejrzeć ponownie.Kultura kulturą ale w dzisiejszych czasach dla mnie to nic innego jak znęcanie się.(2015-01-03)

Szymon K-ski: okropność, po prostu barbarzyństwo !!!(2015-01-19)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑