Filmy online!

BOSO PRZEZ ŚWIAT

Wojciech Cejrowski. Boso


Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski Booking.com Film BOSO PRZEZ ŚWIAT Wojciech Cejrowski
    W tym tygodniu polecamy film Wojciecha Cejrowskiego Boso przez świat: ISLAM. Zapraszamy!

Home Kontakt
Booking.comJanusz Korwin-Mikke blog oficjalny

TURYSTYKA

stat4u

AresztNietypowy odcinek cyklu Boso przez świat zrealizowany w Areszcie Śledczym Montelupich w Krakowie. Autor programu przygląda się życiu codziennemu osadzonych. Poznajemy sposoby przystosowania się człowieka do życia w przymusowej izolacji.


1 (z 1)

Komentarze:

Częstochowa: oglądając odcinek o Fatimie gdzie jest kilka wzmianek o moim mieście zastanawiałam się czy trafi się jakiś odcinek o Polsce :) ogólnie oglądanie pana Cejrowskiego w areszcie mnie mocno rozbawiło, ale odcinek był ciekawy. Byłoby bardzo fajnie gdyby pojawiło się coś więcej o Polsce, (ale nie o rynku krakowskim czy zabytkach) a już coś o Częstochowie byłoby najlepsze :) pozdrawiam(2014-02-14)

asia: najlepszy program na swiecie.............(2015-11-21)

kojot: wszystko fajnie ale jak by miał tak posiedzieć kilka lat w jednej celi z tymi samymi osobami to by mu się odechciało żyć po drugie mówi o tylu dietach tyle że te diety są dla chorych a dieta na ogół jak i inne to jest tydzień w tydzień to samo ale często pod innymi nazwami np mielony, rumsztyk,stek z cebulą - to jedno i to samo tylko się nazwą różni(2016-01-19)

Dodaj swój komentarz

⇑ Powrót na początek strony ⇑

Jeżeli któryś z filmów nie otwiera się poinformuj nas o tym wpisując komentarz do niego. Spróbujemy to naprawić.

⇑ Powrót na początek strony ⇑